KONST / Litografier / Färglitografi 13592701
nr 1359 2701
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Ej signerad. Motivet: 43x31cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:17:49
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann